Uczniowie klas IV-VII byli w Biurze Wystaw Artystycznych na wystawie dwóch artystów: Waldemar Bylak pt.:”Szach-Mat” i Grzegorz Siembid pt.:” Inkantacje” 😊 14 marca, 2025
Zajęcia rozwijające zainteresowanie czytelnicze – udział uczniów w Warsztatach Czytelniczych📚📚 11 marca, 2025
Urodziny Kacperka 🥳🥰 Wszystkiego najlepszego, zdrówka, spełnienia marzeń i tysiąca powodów do uśmiechu😘 11 marca, 2025