W dniu 17.03.2025 uczniowie klas IV-VII wyszli do Restauracji Gravitacja na pizzę. Celem wyścia była integracja koleżeńska😊 21 marca, 2025
Dzięki Fundacja Promyk Uśmiechu mieliśmy okazję gościć ORBITEK-Mobilne Planetarium. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem ze spotkania z dinozaurami 😊 14 marca, 2025