Szkoła Podstawowa Specjalna “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook

Badania w Promyku

Decyzją Dyrektor Przedszkola i Szkoły Specjalnej „Promyk”, personel placówki zostanie przebadany na obecność przeciwciał na chorobę COVID-19.
Mając na względzie dobro podopiecznych, jak i ich rodziców/opiekunów minimalizujemy potencjalne zagrożenie i robimy wszystko w celu jak najszybszego wznowienia pracy placówki w pełnym wymiarze zajęć i godzin. „Promyk”, z całą swoją infrastrukturą rehabilitacyjną i zajęciami specjalistycznymi, stanowi dla naszych podopiecznych miejsce systematycznego rozwoju. Każdy dzień spędzony poza placówką, to w dużej mierze dzień stracony – szczególnie w kontekście dzieci z niepełnosprawnościami w tak młodym wieku. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z faktu, że część naszych podopiecznych nie jest w stanie nadrabiać wszystkich zaległości online (przede wszystkim tych rehabilitacyjnych). Dlatego też już od dziś personel placówki ma wykonywane testy na obecność przeciwciał.
Szkoła Podstawowa Specjalna “PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, Regon: 365737835 NIP: 6612372078