Szkoła Podstawowa Specjalna “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook
W dniu 19 lutego 2020 r. uczniowie ze Szkoły „PROMYK”, pojechali do Bajkowej Krainy na spotkanie ze Świętym Mikołajem w Bałtowie. Wszyscy udaliśmy się w podróż po zimowych atrakcjach Bałtowa– wioski, gdzie zamieszkał Święty Mikołaj i ekipa wielu znanych bajkowych bohaterów. Naszym przewodnikiem zgodziła się być bardzo sympatyczna Śnieżynka p.Kasia. Na początku udaliśmy się do Bajkowego Parku Jurajskiego, tam czekało na nas wiele atrakcji min. zwiedzaliśmy i podziwialiśmy świat jurajski, dinozaury i galerię wodną. Później radośnie wszystkie Promyki przeszły do Wioski Św. Mikołaja. Kiedy udało nam się dotrzeć do Chaty Świętego Mikołaja zostaliśmy powitani tubalnym „ho ho ho”.
W środku było bardzo sympatycznie. Przybyliśmy do Wioski w chacie było gwarno i wesoło. Spędziliśmy tam około godziny. Zagrzaliśmy się przy kominku, piliśmy gorącą herbatkę i zjedliśmy muffinki, za które bardzo dziękujemy. Wreszcie nadeszła kulminacyjna część wycieczki, wyczekiwana przez wszystkie dzieci ,przybył Święty Mikołaj i obdarował dzieci pięknymi upominkami i smakowitymi słodkościami. Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę, dostarczyła moc atrakcji i zabaw, a dzieci wyjechały pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.
Szkoła Podstawowa Specjalna “PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, Regon: 365737835 NIP: 6612372078